Uwodzicielka - jaka jest współczesna kobieta uwodzicielka?

UwodzicielkaDawniej uwodzicielka kojarzyła się nam z seksownymi ubraniami, misternie upiętymi fryzurami lub rozpuszczonymi włosami, starannym makijażem i kokieteryjnym spojrzeniem. Obecnie, aby uwodzić, nie trzeba się elegancko ubierać i malować. Trzeba… no właśnie, jaka jest współczesna kobieta uwodzicielka, w jaki sposób zdobywa, co robi, aby wzbudzić podziw w oczach mężczyzn i zazdrość u innych kobiet? Czy można być uwodzicielką na co dzień?

Jakie triki stosuje współczesna kobieta o typie uwodzicielki ale i każda, która chce zrobić wrażenie na mężczyźnie?

Przykłady zachowań kobiet uwodzicielek

Poniżej 10 przykładów takich zachowań. To informacje przydatne zarówno dla panów, których triki dotyczą, jak i innych kobiet, aby wiedzieć, jak skutecznie uwodzić.

1. Spojrzenie
Moc uwodzicielki to jej spojrzenie. Może być zalotne spod pięknych rzęs ale i odważne, które sprawi, że speszony mężczyzna sam odwróci wzrok i taka pewna siebie kobieta go zaintryguje. Spojrzenie we flircie jest niezwykle istotne. Buduję atmosferę ale i może powiedzieć więcej niż słowa. Uwodzicielki doskonale o tym wiedzą, nierzadko przyciągając uwagę interesującego ich mężczyzny jedynie spojrzeniem...

2. Uśmiech
Nie są się ukryć, że kolejną mocą uwodzicielki jest jej uśmiech. Najlepiej gdyby był szczery i naturalny, zachęcający do poznana danej kobiety. Kobiety uśmiechnięte wydają się mężczyznom bardziej radosne sympatyczne i życzliwe. Nie mają to być nieszczere, nerwowe uśmiechy. Poza flirtem, uśmiech jest ważnym gestem w komunikacji, uśmiechem możemy kogoś pozdrowić, np. mężczyznę, który nam się podoba, dać znać drugiej osobie, że jej słuchamy lub się z nią zgadzamy. Uśmiech pozwala ośmielić naszego rozmówcę, jest wyrazem sympatii i akceptacji.

3. Subtelny dotyk
W uwodzeniu kobiety stosują bardzo ciekawy trik, jakim jest subtelny dotyk. Nie są nachalne zdarza im się jednak niby mimochodem dotknąć mężczyzny, położyć mu na ułamek sekundy rękę na ramieniu lub strzepnąć paproszek z poły marynarki. Niby nic, a jednak miły, subtelny gest zapada nam w pamięci.

4. Strój
Rzadko która uwodzicielka ubierze dziś krótką spódniczkę, bluzkę z mocno wyciętym dekoltem oraz wysokie szpilki. Dziś widzi się bardziej subtelnie, zostawiając mężczyznom trochę miejsca na wyobraźnię... Jak może ubrać się uwodzicielka? Może założyć dopasowane dżinsy, botki na obcasie, prosty top i marynarkę. Może też ubrać ładnie skrojona sukienkę, która podkreśli jej figurę, a na nią narzucić lekki kardigan. Całości dopełnią rozpuszczone włosy i proste szpilki. Dziś panie stawiają na ubrania w których dobrze się czują, które podkreślają atuty ich figury i tym samym dodają pewności siebie.

5. Czerwień
Niezmiennie to czerwień pozostaje kolorem uwodzenia, barwą, która kojarzy się z miłością, namiętnością ogniem... Jak wykorzystać czerwień w uwodzeniu? Oczywiście z umiarem. Może to być czerwona szminka, którą od niechcenia pociągniemy wargi w czasu przerwy na lunch... Idealny efekt osiągniemy, zestawiając czerwone wargi z wyjątkowo swobodnym strojem np. dżinsami i t-shirtem. Takie nieoczywiste połączenia robią na mężczyznach ogromne wrażenie, panowie lubią być zaskakiwani! Możesz również postawić na dodatek w kolorze czerwonym, np. torebkę czy czerwony lakier na paznokciach.

6. Uwodzicielskie gesty
Broń każdej uwodzicielki to gesty, które przyprawiają o dreszczyk emocji. Panie robią to naprawdę subtelnie, wplatając gesty w swoje, zachowanie tak, że postronna osoba nawet tego nie zauważy. Jakie to gesty? Na przykład niby przypadkowe dotknięcie swoich ust, dla zwykło obserwatora to nic nie znaczy, z kolei zakochany mężczyzna już może sobie wyobrażać, że to on ich dotyka... Podobnie jest z delikatnym dotykaniem włosów lub zalotnym nawijaniem kosmyka na palec. To gest bardzo uwodzicielski i zarezerwowany dla spotkań między zakochanymi.

7. Komplementy
To nieprawda, że tylko kobiety lubią komplementy. Panowie również bardzo je lubią, zwłaszcza jeśli są wypowiadane przez ukochaną... Wiele pań doskonale o tym wie, dlatego w czasie flirtu nie szczędzi swoim adoratorom miłych słów. Komplementy uwodzicielki są jednak bardzo ciekawie skonstruowane, czasami na pierwszy rzut oka nie widać, że to komplement: "Nowy sweter? Doskonale Ci w tym kolorze", "Zdradzisz mi gdzie chodzisz na siłownię? Bo widać, że ćwiczysz a też chciałam się gdzieś zapisać". W ten sposób można powiedzieć mężczyźnie mile słowo, ale nie wprost. To również doskonały sposób na rozpoczęcie rozmowy.

8. Pewność siebie
Co najbardziej podoba się mężczyznom w kobietach? Długie włosy, kształtny biust, uśmiech, seksowny strój? Niekoniecznie. Dla wielu panów najbardziej atrakcyjne są kobiety... pewne siebie i świadome swojej wartości. Kiedy mężczyzna widzi, że kobieta jest pewna siebie, że wie, czego chce i potrafi o siebie zawalczyć - jest dla niego o wiele bardziej atrakcyjna niż ta, która jest nieśmiała, ma wiele kompleksów i stale na coś narzeka.

9. Niedostępność
Ciekawym trikiem uwodzicielek jest również bycie odrobinę niedostępną dla mężczyzny. Jeśli kobieta nie pozwoli mu od razu wziąć się za rękę, pocałować czy zaprosić na randkę, będzie to dla niego znak, że musi się bardziej postarać, podrywać ją, zdobywać, aby się nim zainteresowała. Takie zachowanie sprawi, że mężczyzna chętniej pokaże na co go stać, aby zdobyć kobietę. Poza tym, co nie przychodzi bez trudu, ma większą wartość, warto o tym pamiętać.

10. Tajemniczość
W uwodzeniu ważna jest również tajemniczość. Nieco skryte kobiety, które nie odkrywają od razu wszystkich kart, są dla mężczyzn o wiele bardziej atrakcyjne. Pozostawiają bowiem niedopowiedzenia, są one intrygujące i ciekawe. Tajemnicze kobiety zachęcają do poznania, do zgłębienia ich sekretu.

Po lekturze powyższych sposobów na uwodzenie widzimy, że uwodzicielka wcale nie musi być seksowna, skąpo ubrana ani mocno umalowana aby oczarować mężczyznę. Podsumowanie powyższych porad może być doskonałym przewodnikiem dla każdej z nas. Jak oczarować mężczyznę? Bądź uwodzicielką każdego dnia:

  • Bądź pewna siebie - pewność siebie jest dziś w cenie, uwierz w swoje możliwości i pokaz wszystkim, ile jesteś warta. Jeśli Ty będziesz uważać się za wyjątkową i wartościową osobę, inni również;
  • Bądź naturalna i nikogo nie udawaj - inspiruj się, ale nie kopiuj - nie udawaj nikogo tylko bądź sobą. Tylko wtedy możesz oczarować mężczyznę: gdy pokażesz mu, jaka naprawdę jesteś;
  • Stwórz swój styl - każdy z nas ma swój wyjątkowy, indywidualny styl, nawet, gdy inspirujemy się czy podpatrujemy gwiazdy czy koleżanki. Pokaż swój styl, ubierz torebkę własnego projektu, używaj niszowych perfum, które na pewno zapamięta;
  • Uśmiechaj się - i na koniec porada najważniejsza ze wszystkich: wykorzystuj swoją największą i najcenniejszą broń - piękny, szczery uśmiech. Niech będzie Twoją najpiękniejszą ozdobą.

Nie ukrywaj się pod wielkim swetrem czy grubym szalem, rozpuść włosy, ubierz to, w czym dobrze się czujesz i… do dzieła! Taka jaka jesteś, jesteś najpiękniejsza i możesz uwodzić każdego dnia: swoją naturalnością i wyjątkowością urzekniesz każdego!

Komentarze