Obrazy trójwymiarowe

Trójwymiarowy obrazSzukasz metod, aby nadać swojemu wnętrzu ekstrawaganckiego i nietuzinkowego wyglądu? Pragniesz postawić na dekoracje, które wprowadzą więcej dynamiki do domowej przestrzeni i ożywią nudną, na pozór, ścianę? Jeśli tak, poniższe propozycje mogą idealnie się do tego sprawdzić.

Obrazy 3D w odcieniach złota

Pora na blask! Jeśli chcesz rozświetlić pokój, zrób to przy użyciu obrazu. Złote akcenty zostały na nim połączone z figurami geometrycznymi, tworząc dekorację sprawiającą wrażenie wielowymiarowości. Do wykonania jej użyto wysokiej jakości płótna o gramaturze 380 g/m2. Dodatek ten świetnie znosi promieniowanie UV i nie blaknie pod wpływem światła słonecznego. Jego powierzchnia do złudzenia przypomina płótno malarskie. Obraz ma zadrukowane boki, dlatego od razu nadaje się do powieszenia na ścianie, prezentując się na niej elegancko. Jest łatwy do czyszczenia - wystarczy przetrzeć go raz na jakiś czas wilgotną ścierką. Tego typu dekoracja ścienna jest do nabycia w sklepie internetowym Decor Mint https://www.decormint.com/pl/obrazy/3d.

Obrazy trójwymiarowe z motywem kuli

Trójwymiarowy obraz

Kula zabarwiona gradientami sprawia wrażenie obiektu trójwymiarowego, swobodnie zawieszonego w bliżej nieokreślonej przestrzeni. Nie tylko ona, ale również tło zaskakują i przyciągają spojrzenia interesującymi zestawieniami kolorystycznymi. Obraz prezentuje się znakomicie, gdyż został wykonany na wysokiej klasy płótnie canvas. Wysoka rozdzielczość wydruku atramentowego zaowocowała eleganckim wykończeniem, żywymi barwami i wiernym odzwierciedleniem wzoru. W jednym z oferowanych wariantów obraz jest sprzedawany w ramie wykonanej z drewna egzotycznego - w białej lub czarnej kolorystyce. Świetnie nadaje się on na prezent i jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po zakupie.

Falujące obrazy 3D do salonu

Trójwymiarowy obraz

Nowoczesny, abstrakcyjny wzór falujących linii, dzięki zróżnicowaniu kolorystycznemu, układa się w niesamowity kształt. Obłe, miękkie fale pobudzają wyobraźnię i pozwalają choć na chwilę zanurzyć się w nierzeczywisty, nierealny świat. Patrząc na ten obraz od razu widać, że jego autor chciał zabawić się nie tylko kształtem, ale i kolorem. Niedookreślony motyw pozostawia dużo przestrzeni na własne skojarzenia i interpretacje. Zdecydowanie warto pokusić się o zawieszenie obrazu 3D na ścianie w salonie - będzie wnętrzarską kropką nad "i" i haczykiem uwagi dla odwiedzających Cię gości.

Ekspresyjny obrazy 3D w tonacji czerni i bieli

Trójwymiarowy obraz

Obraz, który przywodzi na myśl eksplodujące kawałki lustra, lakieru lub ściany, zaskakuje swoją formą. Choć technicznie rzecz biorąc jest całkowicie płaską dekoracją, dzięki niecodziennej perspektywie sprawia wrażenie obiektu przestrzennego. Czarno-biała tonacja nadaje większej dramaturgii tej dekoracji ściennej. Odkrywające się kawałki dodają dynamiki i energii temu obrazowi 3D.

Dwukolorowy obraz 3D do salonu

Trójwymiarowy obraz

To, jak niezwykłe efekty daje wlanie kilku kropli koloru do szklanki wody, zasługuje na Twoją uwagę. Warto ten proces podejrzeć w dużym powiększeniu. Stał się on inspiracją dla autora powyższego dzieła. Dwukolorowe kłębowiska tworzą pełen ekspresji, energii i nasycenia żywioł, od którego trudno oderwać wzrok. Tak stworzony obraz stanowi świetną dekorację wnętrza, ożywiając i uatrakcyjniając domową przestrzeń. Dwukolorowy obraz 3D do salonu możesz zamówić w komplecie z ramą wykonaną z drewna egzotycznego. Zestaw z zawieszką jest od razu gotowy do udekorowania nim ściany.

Zdjęcia: Decormint.

Komentarze